SUSZ BO JESIENIĄ BEZ CIEPŁA ANI RUSZ!

SENTO czyli lekkość i wytrzymałość
28 września 2017
tapeta pod prysznicem olsztyn ceramoteka
TAPETA w przestrzeni prysznica?
31 marca 2019
Pokaż wszystkie
scaletta tubes olsztyn grzejnik drabina
BIŻUTERIA W ŁAZIENCE


Takim mianem często określa się armaturę. Jest to element niezwykle istotny w każdej przestrzeni łazienkowej, niekiedy o intrygującej formie, która potrafi przyćmić nawet najpiękniejsze płytki ceramiczne bądź ceramikę sanitarną.

Nasz salon łazienek oferuje Państwu wysokiej klasy baterie prysznicowe, wannowe, umywalkowe, bidetowe oraz specjalnego zastosowania takie jak bidetki. Mamy do zaproponowania mnogość rozwiązań stylistycznych i montażowych, dzięki temu dostosujemy je zarówno pod względem designu jak i funkcjonalności. Posiadamy starannie wyselekcjonowaną ekspozycję topowych rozwiązań, wiodących na rynku producentów armatury, których produkty cechuje długoletnia żywotność, oryginalne wzornictwo i wysoki komfort użytkowania.

Posiadamy wiedzę i narzędzia dzięki którym jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią armaturę do ceramiki sanitarnej tak, żeby zapewnić odpowiedni komfort użytkowania - eliminując zjawisko chlapania wody. Przestrzeń prysznica to strefa intymna gdzie bawiąc się armaturą możemy dogodzić użytkownikowi tworząc mniejsze lub większe domowe SPA.

Zapraszamy  Ceramoteka Olsztyn - salon łazienek gdzie wspólnie dobierzemy odpowiednie rozwiązanie do Twojej łazienki przy filiżance herbaty lub aromatycznej kawy!

W naszym asortymencie wyłącznie sprawdzone dobre marki: 

Scaletta firmy Tubes to innowacyjny koncept elektrycznej suszarki na ręczniki. Wygodny, praktyczny, piękny w swojej prostocie. Zaskakuje idealnie dobranymi proporcjami, jakością wykonania każdego detalu i pięknymi kolorami. Zachwyca prostotą i funkcjonalnością. Występuje w dwóch wersjach: opartej o ścianę i wolnostojącej. Idealne rozwiązanie do łazienek z ogrzewaniem podłogowym lub tam gdzie grzejnik jest zamontowany dalej od wanny czy prysznica. 
scaletta-olsztyn

grzejniki-olsztyn

Skontaktuj się z nami!

Zapytaj o grzejniki firmy TUBES! My przygotujemy ofertę!

Ceramoteka | showroom 

ul. Sikorskiego 19 lok. U5 (parter budynku Zielone Tarasy)

10-088  Olsztyn

+48 531 041 865 Adam 

+48 531 041 834 Karolina

e-mail.: biuro@ceramoteka.pl

Przy filiżance pysznej kawy zaplanujemy Twoją łazienkę. 

Komentarze są wyłączone.