Grzejniki

CIEPŁO, CIEPLEJ, GORĄCO


Poza podstawową funkcją ogrzewania grzejniki są także elementem, który może ozdobić każdą przestrzeń. Ich nowoczesne formy, zaskakujący i nieszablonowy design urzekają i dają szerokie możliwości aranżacyjne.

Posiadamy w ofercie największy wybór grzejników w Olsztynie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Dobierzemy grzejniki do każdej aranżacji pomieszczenia, także dla najbardziej wymagających klientów, architektów i dekoratorów wnętrz. Sprawdź naszą ofertę posiadamy grzejniki dekoracyjne, łazienkowe, pokojowe, kanałowe, żeliwne i elektryczne. Posiadamy polskich oraz europejskich producentów jak również  wszystkie niezbędne akcesoria. Służymy pomocą w zakresie doboru właściwych grzejników, także tych wykonywanych na indywidualny wymiar.

Grzejnik łazienkowe muszą być nie tylko ładne ale także praktyczne. Do tego najlepiej nadają się te modele, które umożliwią nam korzystanie z niego jak z suszarki - czyli dają nam możliwość przewieszenia przez niego ręcznika. Do bogatej oferty grzejników typowo łazienkowych - drabinek dołączyły także grzejniki dekoracyjne z możliwością montażu haczyków lub relingów - dajemy Państwu możliwość udekorowania swojej przestrzeni wyjątkowym designem!

W naszym asortymencie wyłącznie sprawdzone dobre marki: