Kabiny i odwodnienia

PRZESTRZEŃ PRYSZNICA ZA SZKLANĄ TAFLĄ


Prysznic nie jest już tylko kabiną, gdzie szkło pełni jedynie rolę przegrody dla rozlewającej się wody. Prysznic to element scenografii łazienkowej, instrument hydroterapii i towarzysz kąpieli.

Posiadamy w ofercie wiodące marki kabin prysznicowych. Oferujemy kabiny natryskowe, kabiny masażowo-parowe. Posiadamy produkty utrzymane w stylistyce nowoczesnej, minimalistycznej, jak i klasycznej. Każda z dostępnych u nas kabin prysznicowych to produkt najwyższej klasy, cechujący się solidnością i estetyką wykonania. Można je dostosować do indywidualnych potrzeb np. poprzez dowolny ceramiczny nadruk na szkle, a także wykonać na wymiar. Zawsze staramy się wybrać najbardziej optymalny model, dostosowany do Państwa wnętrza i oczekiwań z gwarancją dostępności przez długi okres czasu elementów eksploatacyjnych.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór brodzików konglomeratowych, akrylowych, stalowych oraz systemów liniowych i punktowych, a także mat posadzkowych. Doradzimy Państwu które rozwiązanie jest najoptymalniejsze dla Państwa wygody!

W naszym asortymencie wyłącznie sprawdzone dobre marki: