O nas

CZYM JEST CERAMOTEKA?


Jesteśmy lokalną firmą stworzoną przez ludzi z pasją do działania! Nie sprzedajemy Wam produktów, sprzedajemy Wam marzenia! Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnych trendów w obszarze wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Nasz showroom zlokalizowany jest w Olsztynie ul. Sikorskiego 19 obok stacji Orlen (parter budynku Zielone Tarasy).

Nie działamy według utartych schematów. Zadajemy właściwe pytania, na co poświęcamy każdemu z naszych Klientów odpowiednią ilość czasu. Dzięki temu jesteśmy w stanie odkryć wszystkie Państwa potrzeby oraz pomóc w dokonaniu przemyślanych i udanych wyborów. Nie istnieją dla nas gotowe, kompleksowo wyposażone boksy łazienkowe. Nie powielamy schematów, tworzymy zupełnie nowe rozwiązania, zestawiając ze sobą różne produkty – w ten sposób jest większa frajda! Przecież każda przestrzeń jest dedykowana dla innych użytkowników, którzy mają swoje potrzeby i przyzwyczajenia.

Ceramoteka to ludzie z doświadczeniem oraz pasją, którzy dzięki ścisłej współpracy z architektami i projektantami tworzą miejsce, do którego chce się wracać.


„Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania” -  Aleksander Wielki

W dzisiejszych czasach, w których technologia jest bardzo mocno rozwinięta, nie istnieje dla nas stwierdzenie „nie da się”!  Potrzebujesz odtworzyć historyczną okładzinę ceramiczną ścienną albo połogową,  marzysz o zrobieniu indywidualnego wzoru/koloru, pomożemy Ci korzystając z manufaktury specjalizującej się w takich tematach!

Jeżeli masz kłopot z wymiarem bądź rodzajem grzejnika, szukasz grzejnika o pozakatalogowych wymiarach - przyjdź do nas, pomożemy rozwiązać Twój problem! A może wolisz zrealizować swój indywidualny projekt grzejnika? -  pokaż rysunek, a my urzeczywistnimy go w polskiej manufakturze! Potrzebujesz baterii o pozakatalogowej wysokości albo innym kolorze – to dla nas żaden problem! Masz pomysł na indywidualne oświetlenie w wymarzonym kolorze – zrobimy to!

Tapeta pod prysznicem czy na podłodze? - nie boimy się wyzwań!

Odwiedź nas a gwarantujemy, że przy filiżance pysznej kawy lub herbaty, zrealizujmy Twoje marzenia!

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów.

573

Realizacji


Specjalizujemy się zarówno w obsłudze indywidualnych projektów prywatnych wnętrz, jak również współpracujemy z firmami wykonawczymi i inwestorami przy realizacji dużych projektów inwestycyjnych.

298

Zadowolonych klientów


Wspieramy Architektów, Projektantów i Klientów na wszystkich etapach realizacji wyposażania wnętrz – od koncepcji poprzez profesjonalne doradztwo w zakresie doboru materiałów i urządzeń, po ich zakup, dostawę i montaż.

W swojej ofercie mamy tylko sprawdzone dobre marki. Współpracujemy z czołowymi polskimi oraz światowymi producentami wyrobów branży ceramicznej, sanitarnej, okładzin ściennych i podłogowych, a w przypadku wybranych marek jesteśmy także wyłącznym dystrybutorem na region. Posiadamy również sprawdzonych lokalnych rzemieślników i wykonawców oraz montażystów.

Nasi partnerzy otrzymują od nas wsparcie w postaci warsztatów i szkoleń z zakresu wyposażenia wnętrz.

 

Już wiesz czym jest Ceramoteka... to ludzie, u których znajdziesz odpowiednie dla siebie rozwiązanie.