Oświetlenie

UWODZIĆ NASTROJEM


Odpowiednio zaplanowane światło stwarza klimat wnętrza. Ważne jest by nie tylko prawidłowo je oświetlić, ale także by same źródła światła pasowały do wystroju.

Oświetlenie dostępne w naszym Showroomie to pozycje niespotykane w Olsztynie. Starannie wybraliśmy kilku ciekawych producentów, których kultowe pozycje znalazły się na naszej ekspozycji. Posiadamy w ofercie oświetlenie dekoracyjne renomowanych Polskich producentów 100% MADE IN POLAND u których możemy wprowadzić modyfikacje wybranych lamp - dla nas niższe/wyższe to żaden problem! Oprócz lamp dekoracyjnych oferujemy oświetlenie techniczne coraz częściej stosowane w prywatnych przestrzeniach jako oświetlenie główne.

Posiadamy designerskie oświetlenie zagranicznych znanych marek, zaprojektowane przez najlepszych projektantów światowego designu. Uważamy, że to detal tworzy design którym może być wystrzałowa lampa!

Jeśli potrzebujesz konsultacji w zakresie oświetlenia – koniecznie skontaktuj się z nami Twoje oświetlenie Olsztyn. Pomożemy dobrać oświetlenie oraz jego natężenie, a także możemy wykonać projekt oświetlenia wnętrza zarówno mieszkalnego jak i biurowego.

W naszym asortymencie wyłącznie sprawdzone dobre marki: