Płytki

TYSIĄCE WZORÓW, KOLORÓW, FORMATÓW


Ceramiczne okładziny sprawią, że pomieszczenia staną się wyjątkowe. Dziesiątki formatów, setki kolorów, tysiące wzorów i powierzchni dają niekończące się możliwości aranżacji. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

W ofercie posiadamy płytki ceramiczne, ścienne i podłogowe, gresy, płytki drewnopodobne oraz szeroki wybór mozaik i dekorów jak również okładziny dużego formatu. Staramy się by w naszym asortymencie były wyjątkowe produkty, najlepsze smaczki najciekawszych producentów. Jeżeli to za mało dla bardziej wymagających Klientów, przy pomocy studia odtworzeniowego, wyprodukujemy indywidualny wzór czy format gresu oraz glazury. W studio basenowym wykonujemy kompleksowe rozplanowanie okładzin ceramicznych w nieckach basenów. Chętnie doradzimy w zakresie aranżacji, wykończenia i możliwości technicznych.

Mnogość producentów których posiadamy w ofercie sprawia, że jesteśmy w stanie odnaleźć odpowiednie rozwiązanie dopasowane dla każdego klienta.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć wielkoformatowych płyt zwanych spiekami kwarcowymi. To dość nowy materiał na rynku, ale od początku spotkał się z uznaniem architektów w Europie i na całym świecie.

W naszym asortymencie wyłącznie sprawdzone dobre marki: