Pozostałe wyposażenie

TAPETY, BETON, LUSTRA, MEBLE…


Jeśli już znudziły nam się pokryte farbą ściany, weźmy pod uwagę inne pomysły na oryginalne wykończenie wnętrz.

W naszej ofercie znajda Państwo niepowtarzalne tapety, których liczne wzory tworzone są przez artystów, architektów, ilustratorów, tatuatorów i stylistów. Fantazyjne grafiki - wzory tapet dają architektom i projektantom nieskończone możliwości w projektowaniu wnętrz.

Okładziny te cechuje design, funkcjonalność i najwyższa jakość materiałów oraz rzemieślnicze podejście do produktu. Dzięki temu każdą tapetę dostosowujemy do konkretnego wnętrza, np. zmieniając kolor, skalując wzór. Innowacyjność tych produktów polega na możliwości zastosowania ich w każdej przestrzeni. Ze względu na swoje parametry techniczne możemy je instalować również w strefach wet – kuchniach i łazienkach – nawet pod prysznicem!

Do montażu w nowoczesnych wnętrzach znakomicie wpisuje się beton architektoniczny. W naszej ofercie posiadamy nie tylko płyty betonowe, w różnych formatach i kolorach ale także płyty 3d oraz cegły betonowe. Posiadamy szeroką gamę luster zarówno o standardowych wymiarach i kształtach jak i pod indywidualny projekt. Gotowe designerskie meble łazienkowe to kolejna szeroka gama oferowanych przez nas rozwiązań.

litokol

Polecamy również produkty firmy LITOKOL. Są to kwasoodporne i chemoodporne, epoksydowe, dwuskładnikowe zaprawy do klejenia i spoinowania płytek ceramicznych i mozaik do spoin większych niż 1 mm. (1mm-15mm). Zakres zastosowania: Do klejenia i spoinowania kwasoodpornych płytek i mozaik na podłogach i ścianach, wewnątrz i na zewnątrz budynków: podłogi i ściany ogólnie, podłogi i ściany łazienek i kabin prysznicowych, tarasy i balkony, podłogi ogrzewane, blaty kuchenne. Wzornik dostępny w naszym studio - Olsztyn, ul. Sikorskiego 19 lok. U5 lub po kliknięciu w logo LITOKOL.