Wanny / SPA

COŚ DLA CIAŁA.... COŚ DLA DUSZY...


... poczuj się we własnym zakątku jak w SPA...

Dla najbardziej wymagających miłośników gorących kąpieli oferujemy szeroki wybór różnych typów wanien.

Klasyczne do zabudowy i te wolnostojące.  W dzisiejszych czasach wanna nie tylko służy do celów higienicznych ale jednocześnie kreuje przestrzeń. Modne są sypialnie z aneksem łazienkowym lub pokoje kąpielowe, w których pojawiają się elementy wystroju typowe dla sypialń czy salonów: sofy, pufy, fotele. Niewątpliwą królową takich przestrzeni jest zawsze wanna wolnostojąca. Kiedyś synonim luksusu – dziś bardzo rozpowszechniona. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli, które doskonale wpisują się w nowoczesne, minimalistyczne wnętrzach, a także w łazienkach klasycznych i retro.

Oprócz wanien wolnostojących oferujemy także typowe wanny do zabudowy. Ich formy i wymiary możemy całkowicie dostosować do wymiarów łazienki i własnych potrzeb. Jeżeli jednak w łazience brakuje przestrzeni, a chcemy mieć możliwość połączenia funkcji wanny i prysznica to w takich przypadkach proponujemy wannę z parawanem. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Ciekawą pozycją na rynku są wanny dedykowane dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Dzięki szczelnym drzwiczkom wchodzenie i wychodzenie z wanny jest ułatwione.

Kluczowy przy wyborze odpowiedniej wanny jest jej rozmiar i kształt ale także materiał z jakiego jest wykonana. Zapraszamy Ceramoteka Olsztyn - salon łazienek gdzie pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania. U nas znajdą Państwo wanny akrylowe, konglomeratowe i stalowe... a na stres i zmęczenie spowodowane trybem życia polecamy wanny z hydromasażem. Kąpiele z bąbelkami wyjątkowo rozluźniają mięśnie, poprawiają krążenie, a dziś można z nich korzystać w zaciszu własnej łazienki, nie tylko w profesjonalnych gabinetach SPA.

W naszym asortymencie wyłącznie sprawdzone dobre marki: